Чемпіонат світу з художньої гімнастики 2011


XXXI чемпіонат світу з художньої гімнастики проходив в Монпельє Франція, з 19 по 25 вересня 2011 року Є кваліфікаційним на Олімпійські ігри в Лондоні

Зміст

  • 1 Розклад
  • 2 Призери
  • 3 Фінали
    • 31 Індивідуальні змагання
      • 311 Обруч
      • 312 М'яч
      • 313 Булави
      • 314 Стрічка
      • 315 Особисте багатоборство
    • 32 Командні змагання
      • 321 Командне багатоборство
      • 322 Групове багатоборство
      • 323 5 м'ячів
      • 324 3 стрічки + 2 обруча
  • 4 Медальний залік
  • 5 Країни-учасниці
  • 6 Примітки
  • 7 Посилання

Розкладред

  • 20 вересня
    • 2000-2024 — Фінал у вправах з обручем
    • 2030-2054 — Фінал у вправах з м'ячем
    • 2100-Церемонія відкриття
  • 22 вересня
    • 2000-2024 — Фінал у вправах з булавами,
    • 2030-2054 — Фінал у вправах зі стрічкою
    • 2100 — Фінал командного турніру
  • 23 вересня
    • 2000-2230 — Фінал в особистому багатоборстві
  • 24 Вересень
    • 1500-1900 — Фінал у груповому багатоборстві
  • 25 вересня
    • 1400-1440 — Фінал групового багатоборства з 5 м'ячами
    • 1500-1540 — Фінал групового багатоборства з 3 стрічками і 2 обручами
    • 1545-Церемонія закриття

Призериред

Дисципліна Золото Срібло Бронза
Командні змагання
Командне багатоборство  Росія
Євгенія Канаєва
Дар'я Кондакова
Дар'я Дмитрієва
Олександра Меркулова
 Білорусь
Мелітіна Станюта
Любов Черкашина
Олександра Наркевич
Ганна Рябцева
 Україна
Аліна Максименко
Ганна Різатдінова
Вікторія Шинкаренко
Вікторія Мазур
Індивідуальні вправи
Вправа з булавами Євгенія Канаєва Дар'я Кондакова Сільвія Мітєва
Вправа з обручем Євгенія Канаєва Дар'я Кондакова Нета Рівкін
Вправа з м'ячем Євгенія Канаєва Дар'я Кондакова Любов Черкашина
Вправа зі стрічкою Євгенія Канаєва Дар'я Кондакова Сільвія Мітєва
Індивідуальне багатоборство Євгенія Канаєва Дар'я Кондакова Алія Гараєва
Групові вправи
Багатоборство  Італія
Еліза Бланкі
Роміна Лауріто
Марта Паньїні
Андрея Стефанеску
Еліза Сантоні
Анжеліка Савраюк
 Росія
Уляна Донскова
Ксенія Дудкіна
Ольга Ільїна
Аліна Макаренко
Анастасія Назаренко
Наталія Пичужкина
 Болгарія
Ренету Камберова
Міхаела Маєвська
Цветелін Найдьонова
Олена Тодорова
Христян Тодорова
Катрін Велкова
Вправа з 5 м'ячами  Росія
Уляна Донскова
Ксенія Дудкіна
Аліна Макаренко
Анастасія Назаренко
Наталія Пичужкина
 Італія
Еліза Бланкі
Роміна Лауріто
Марта Паньїні
Еліза Сантоні
Анжеліка Савраюк
 Болгарія
Ренету Камберова
Міхаела Маєвська
Цветелін Найдьонова
Олена Тодорова
Христян Тодорова
Вправа з 3 стрічками і 2 обручами  Болгарія
Ренету Камберова
Міхаела Маєвська
Олена Тодорова
Христян Тодорова
Катрін Велкова
 Італія
Еліза Бланкі
Роміна Лауріто
Андрея Стефанеску
Еліза Сантоні
Анжеліка Савраюк
 Ізраїль
Моран Бузовський
Вікторія Кошель
Ноа Кати
Поліна Закалюжна
Еліора Жовківський

Фіналиред

Індивідуальні змаганняред

Обручред

Фінал у вправах з обручем відбувся 20 вересня о 20:00 за місцевим часом1

Місце Спортсменка Складність Артистизм Виконання Штрафи Підсумок
1  Євгенія Канаєва RUS 9900 9800 9600 29300
2  Дар'я Кондакова RUS 9650 9800 9600 29050
3  Нета Рівкін ISR 9400 9400 9200 28000
4  Сільвія Мітєва BUL 9200 9400 9350 27950
5  Аліна Максименко UKR 9250 9350 9200 27800
6  Любов Черкашина BLR 9375 9300 9000 27675
7  Алія Гараєва AZE 9100 9375 9150 27625
8  Уляна Трофімова UZB 9200 9050 8775 005 26975

М'ячред

Фінал у вправах з м'ячем відбувся 20 вересня о 20:30 за місцевим часом2

Місце Спортсменка Складність Артистизм Виконання Штрафи Підсумок
1  Євгенія Канаєва RUS 9950 9900 9750 29600
2  Дар'я Кондакова RUS 9875 9900 9550 29325
3  Любов Черкашина BLR 9500 9500 9450 28450
4  Сільвія Мітєва BUL 9450 9450 9400 28300
5  Аліна Максименко UKR 9325 9400 9250 27975
6  Алія Гараєва AZE 9350 9200 9050 27600
7  Нета Рівкін ISR 9250 9125 9000 27375
8  Мелітіна Станюта BLR 9100 9200 9050 27350

Булавиред

Фінал у вправах з булавами відбувся 22 вересня о 20:00 за місцевим часом3

Місце Спортсменка Складність Артистизм Виконання Штрафи Підсумок
1  Євгенія Канаєва RUS 9900 9900 9800 29600
2  Дар'я Кондакова RUS 9700 9900 9700 29300
3  Сільвія Мітєва BUL 9400 9400 9200 28300
4  Алія Гараєва AZE 9400 9450 9250 28100
5  Нета Рівкін ISR 9300 9350 9300 27950
6  Аліна Максименко UKR 9225 9400 9250 27875
7  Мелітіна Станюта BLR 9150 9400 9300 27850
8  Любов Черкашина BLR 9000 9250 8850 27100

Стрічкаред

Фінал у вправах зі стрічкою відбувся 22 вересня о 20:30 за місцевим часом4

Місце Спортсменка Складність Артистизм Виконання Штрафи Підсумок
1  Євгенія Канаєва RUS 9850 9900 9650 29400
2  Дар'я Кондакова RUS 9700 9900 9650 29250
3  Сільвія Мітєва BUL 9450 9500 9350 28300
4  Аліна Максименко UKR 9350 9400 9350 28100
5  Алія Гараєва AZE 9250 9375 9350 27975
6  Любов Черкашина BLR 9100 9300 9200 27600
7  Уляна Трофімова UZB 8900 9100 8900 26900
8  Нета Рівкін ISR 8600 9100 8800 005 26450

Особисте багатоборстворед

Фінал в особистому багатоборстві відбувся 23 вересня в 16:30 за місцевим часом5

Місце Спортсменка Обруч М'яч Булави Стрічка Сума
1  Євгенія Канаєва RUS 29200 2 28550 1 29400 1 29500 1 116650
2  Дар'я Кондакова RUS 29450 1 28500 2 29350 2 29300 2 116600
3  Алія Гараєва AZE 28175 4 27700 6 28125 4 28450 3 112450
4  Любов Черкашина BLR 27900 5 28200 4 28000 6 28100 4 112200
5  Аліна Максименко UKR 28350 3 27425 9 28050 5 27750 6 111575
6  Мелітіна Станюта BLR 26950 9 27725 5 27925 8 27650 7 110250
7  Сільвія Мітева BUL 25600 20 28325 3 28350 3 27950 5 110225
8  Йоанна Мітрош POL 27400 7 27125 11 27350 9 27125 11 109000
9  Уляна Трофімова UZB 27400 7 27550 7 26125 15 27300 10 108375
10  Нета Рівкін ISR 26300 16 27200 10 28000 6 26425 15 107925
11  Son Yeon-Jae KOR 26625 10 27075 12 27150 10 26900 12 107750
12  Дельфін Ледо FRA 27500 6 26950 13 25625 22 27450 8 107525
13  Deng Senyue CHN 26475 12 26700 14 26175 14 26550 13 105900
14  Джульєтта Канталуппі ITA 26325 15 26700 14 26075 17 26475 14 105575
15  Каролін Вебер AUT 26550 11 26350 16 26475 12 26125 17 105500
16  Анна Аляб'єва KAZ 23700 24 27550 17 26500 11 27450 8 105200
17  Олександра Піскуреску ROU 26350 14 26350 16 26000 19 26250 16 104950
18  Ганна Різатдінова UKR 26375 13 26000 18 26225 13 25100 24 103700
19  Лаура Юнг GER 26125 17 25575 24 26050 18 25775 19 103525
20  Дора Васс HUN 25750 19 25900 20 25750 21 25725 22 103125
21  Хрісталлені Трікоміті CYP 25950 18 25950 19 25250 24 25750 20 102900
22  Руна Ямагучі JPN 25200 21 25850 22 25500 23 25950 18 102500
23  Варвара Філлах GRE 25075 22 25800 20 26075 17 25700 23 102375
24  Кароліна Родрігес ESP 23800 23 25900 20 26100 16 25750 20 101550

Командні змаганняред

Командне багатоборстворед

Змагання в командному багатоборстві проводилися з 19 по 22 вересня6

Місце Країна Обруч М'яч Булави Стрічка Підсумкова сума
1  Росія 87350 83525 85625 87075 290275
2  Білорусь 80775 82525 81900 78600 272500
3  Україна 79100 80775 80600 80175 269675
4  Азербайджан 79125 79175 78550 77650 264825
5  Болгарія 77300 76125 78300 75375 260275
6  Узбекистан 76150 77075 74550 76150 256550
7  Італія 76400 75875 76375 76350 256300
8  Південна Корея 75975 75525 76250 74700 255000
9  Казахстан 75900 76475 74400 73925 254250
10  Польща 75975 73625 76675 74100 253925
11  Іспанія 76150 75250 76250 74450 253700
12  Японія 76125 75175 76125 74400 253300
13  КНР 74800 75700 76150 72700 252950
14  Австрія 74250 74575 74050 71750 249325
15  Угорщина 74075 72375 71750 68775 245075
16  США 73625 74725 71675 70850 244675
17  Мексика 71850 71925 72850 71550 241425
18  Естонія 72975 71750 73375 68200 241175
19  Туреччина 71825 71050 72225 69700 238850
20  Канада 71075 70675 72000 66450 237250
21  Єгипет 71700 70025 69475 66500 234950
22  Фінляндія 70500 68375 69550 69125 234825
23  Австралія 68850 68825 68400 69775 231325
24  Чехія 69850 67900 68625 66725 231000
25  Бразилія 70775 65725 66900 67475 229150
26  Словаччина 70150 66375 68025 65400 227675
27  Велика Британія 68275 66100 67200 65750 226150
28  Швеція 68850 65950 67975 63400 224375
29 ПАР 66900 65750 46375 66350 223775
30  Литва 67875 63700 66425 60550 220200
31  Колумбія 60300 56850 59675 55750 197975

Групове багатоборстворед

Фінал у груповому багатоборстві відбувся 24 Вересень о 15:00 за місцевим часом7

Місце Група 5 м'ячів 3 стрічки + 2 м'яча Сума
1  Італія 27350 2 27800 1 55150
2  Росія 27250 3 27600 2 54850
3  Болгарія 26800 4 27325 3 54125
4  Білорусь 27525 1 25325 12 52850
5  Японія 26250 6 26475 6 52725
6  Німеччина 26200 7 26475 5 52675
7  Україна 26000 9 25850 9 51850
8  Швейцарія 25525 11 26300 7 51825
9  Франція 26125 8 25650 10 51775
10  Ізраїль 25025 14 26675 4 51700
11 Греція 25825 10 25050 15 50875
12  Іспанія 26500 5 24000 17 50500
13  Азербайджан 25350 12 25100 13 50450
14  Угорщина 25050 13 25100 14 50150
15  Польща 24450 17 25500 11 49950
16  КНР 23900 19 25950 8 49850
17  Канада 24775 15 24175 16 48950
18  Узбекистан 24225 18 23575 19 47800
19  Австрія 23825 21 23775 18 47600
20  США 24775 15 21650 24 46425
21  Південна Корея 23850 20 22550 20 46400
22  Бразилія 23650 22 21875 23 45525
23  Фінляндія 22650 23 21950 22 44600
24  Казахстан 20450 24 22200 21 42650

5 м'ячівред

Фінал у груповій вправі з 5 м'ячами відбувся 25 вересня о 14:00 за місцевим часом8

Місце Країна Складність Артистизм Виконання Штрафи Сума
1  Росія 9250 9600 9150 28000
2  Італія 8750 9350 8900 27000
3  Болгарія 8800 9350 8800 26950
4  Білорусь 8750 9275 8750 26775
5  Японія 8775 9100 8700 26575
6  Іспанія 8775 9000 8750 26525
7  Німеччина 8750 9050 8700 26500
8  Франція 8500 8900 8600 26000

3 стрічки + 2 обручаред

Фінал у груповій вправі з 3 стрічками і 2 обручає відбувся 25 вересня о 15:00 за місцевим часом9

Місце Країна Складність Артистизм Виконання Штрафи Сума
1  Болгарія 8900 9400 9100 27400
2  Італія 8600 9400 8725 26725
3  Ізраїль 8750 9200 8725 26675
4  Швейцарія 8500 8800 8550 25850
5  Німеччина 8450 8800 8325 25575
6  Росія 8450 8900 7850 020 25000
7  Японія 8400 8550 7950 040 24500
8  КНР 8075 8100 7500 005 23625

Медальний залікред

Загальна кількість медалей
Місце Країна Золото Срібло Бронза Усього
1  Росія 7 6 0 13
2  Італія 1 2 0 3
3  Болгарія 1 0 4 5
4  Білорусь 0 1 1 2
5  Ізраїль 0 0 2 2
6  Азербайджан 0 0 1 1
6  Україна 0 0 1 1

Жирним виділено найбільшу кількість медалей у своїй категорії

Країни-учасниціред

У змаганнях брали участь представниці 56 країн10

  • 1  Андорра 1
  • 2  Аргентина 2
  • 3  Вірменія 1
  • 4  Австралія 4
  • 5  Австрія 9
  • 6  Азербайджан 9
  • 7  Бельгія 1
  • 8  Білорусь 10
  • 9  Бразилія 9
  • 10  Болгарія 9
  • 11  Канада 9
  • 12  Чилі 2
  • 13  КНР 10
  • 14  Колумбія 3
  • 15  Кабо-Верде 1
  • 16  Хорватія 2
  • 17  Кіпр 1
  • 18  Чехія 3
  • 19  Єгипет 3
  • 20  Іспанія 9
  • 21  Естонія 3
  • 22  Фінляндія 9
  • 23  Франція 7
  • 24  Велика Британія 3
  • 25  Німеччина 8
  • 26 Греція 8
  • 27  Гватемала 1
  • 28  Угорщина 9
  • 29  Індія 4
  • 30  Ізраїль 10
  • 31  Італія 10
  • 32  Японія 9
  • 33  Казахстан 10
  • 34  Південна Корея 8
  • 35 Латвія 2
  • 36  Литва 4
  • 37  Малайзія 2
  • 38  Мексика 3
  • 39  Чорногорія 1
  • 40  Намібія 1
  • 41  Польща 9
  • 42  Катар 1
  • 43  Румунія 1
  • 44 ПАР 4
  • 45  Росія 10
  • 46 Словенія 1
  • 47  Сербія 1
  • 48  Швейцарія 7
  • 49  Словаччина 4
  • 50  Швеція 3
  • 51  Таїланд 2
  • 52  Туреччина 3
  • 53  Україна 10
  • 54  США 10
  • 55  Узбекистан 9
  • 56  Венесуела 2

Приміткиред

  1. ↑ Финал в упражнении с обручем
  2. ↑ Финал в упражнении с мячом
  3. ↑ Финал в упражнении с булавам
  4. ↑ Финал в упражнении с лентой
  5. ↑ Личное многоборье
  6. ↑ Командное многоборье
  7. ↑ Групповое многоборье
  8. ↑ Группа: 5 мячей
  9. ↑ Группа: 3 ленты + 2 обруча
  10. ↑ ENTRY LIST BY NOC

Посиланняред

  • Офіційний сайт англ фр
  • Чемпіонат на офіційному сайті FIG англ
  • Офіційний канал FIG на You Tube
  • Чемпіонат на сайті агентства спортивної інформації " Весь спорт "


Чемпіонат світу з художньої гімнастики 2011 Інформацію Про

Чемпіонат світу з художньої гімнастики 2011


  • user icon

    Чемпіонат світу з художньої гімнастики 2011 beatiful post thanks!

    29.10.2014


Чемпіонат світу з художньої гімнастики 2011
Чемпіонат світу з художньої гімнастики 2011
Чемпіонат світу з художньої гімнастики 2011 Ви переглядаєте суб єкт.
Чемпіонат світу з художньої гімнастики 2011 що, Чемпіонат світу з художньої гімнастики 2011 хто, Чемпіонат світу з художньої гімнастики 2011 опис

There are excerpts from wikipedia on this article and video

Випадкові Статті

Кошелівська сільська рада (Хустський район)

Кошелівська сільська рада (Хустський район)

Сільській раді підпорядковані населені пункти: с. Кошельово с. Залом Зміст 1 Населені пункти...
Зертаський сільський округ

Зертаський сільський округ

Зерта́ський сільський округ каз Зертас ауылдық округі, рос Зертасский сельский округ — адм...
Метрика Фрідмана-Леметра-Робертсона-Вокера

Метрика Фрідмана-Леметра-Робертсона-Вокера

Метрика Фрідмана-Леметра-Робертсона-Вокера - метрика простору-часу, яка описує однорідний ізотропний...
Копалнік-Менештур

Копалнік-Менештур

Копалнік-Менештур (рум. Copalnic-Mănăștur) — село у повіті Марамуреш в Румунії. Адміністративни...