SoShy


Deborah Epstein (d. 14 Eylül 1982; Paris), bilinen sahne adıyla SoShy, Fransız şarkıcı ve söz yazarı.

Konu başlıkları

  • 1 İlk yılları
  • 2 Kariyeri
  • 3 Kaynakça
  • 4 Dış bağlantılar

İlk yılları

Epstein Paris, Fransa'da Fransız ve Rus kökenli bir baba ile Fransız-Arjantinli-İtalyan kökenli bir annenin kızı olarak doğdu. Çocukluğunu Los Angeles ve New York arasında seyahat ederek geçirdi.

Kariyeri

Epstein, Alman pop müzik grubu Monrose'un "Strike the Match" adlı şarkısının yazımını üstlendi. Ayrıca Belçikalı şarkıcı Natalia'nın Everything & More albümündeki "Appetite For Love" ve Chris Cornell'in Scream albümündeki "Lost Cause" şarkılarının da yazarıdır.

Epstein Timbaland ile tanıştı ve Mosley Music Group/Interscope/Universal Music Group şirketleri ile sözleşme imzaladı. Timbaland'ın 2009 çıkışlı Timbaland Presents Shock Value II albümünün ilk single'ı olan "Morning After Dark"ta Nelly Furtado ile birlikte konuk sanatçı olarak bulundu. "The Way I" adlı şarkısı FIFA 06, "Dorothy" adlı şarkısı ise FIFA 2010 video oyunlarında yer aldı.

Kaynakça

  1. ^ a b Reid, Shaheem (2009-09-16). "Timbaland's Shock Value 2 Inspired By 'Twilight'". MTV. http://www.mtv.com/news/articles/1621727/20090916/timbaland.jhtml. Erişim tarihi: 2010-01-23. 

Dış bağlantılar

  • MySpace'te SoShy
  • Twitter'da SoShy


SoShy Hakkında Bilgi


SoShy
SoShy

SoShy Hakkında Video


SoShy konusunu görüntülemektesiniz.
SoShy nedir, SoShy kimdir, SoShy açıklaması

There are excerpts from wikipedia on this article and videoRastgele Yazılar

Sosyal Hesaplar

Facebook Twitter VK
Copyright © 2014. Türk Arama Motoru