Londra gece yarısından sonra

gotik rock - darkwave - 1990'dan beri yıllar - Ülke - ABD ABD - Şehir - Los Angeles, California - Şarkılar dili
İngilizce
Etiketler
Trisol (Avrupa) - IronD (Rusya)
Metropolis (Amerika Birleşik Devletleri) - Kadro - Sean Brennan - LondraAfterMidnight.com - Londra Gece yarısından sonra Wikimedia Commons'da Londra | Gece yarısından sonra Londra (LAM) 1990 yılında müzisyen ve söz yazarı Sean Brennan tarafından kurulan bir Amerikan rock grubudur. Proje bugünlerde var.
Grubun adı, 1927 "Geceyarısından sonra Londra" nın sessiz filminden kaynaklanıyor. Logo olarak, Sean Brennan başlangıçta tipik bir ölüm rock grubu tarzında tasvir edilen grubun ismini kullandı, burada t harfi bir Kelt haçı şeklinde yapıldı, ancak daha sonra müzikal yönündeki kademeli bir değişiklikle bu amblemi bıraktı [1].
1 İdeoloji - 2 Tarih - 3 Müzik türü - 4 Fotoğraf - 4.1 Wave Gotik Treffen 2008 - 5 Katılımcılar - 5.1 Ana personel - 5.2 Konser personeli - 5.2 .1 Güncel kadro - 5.2.2 Eski üyeler - 6 Diskografi - 6.1 Albümler - 6.2 EP
6.3 Demolar - 7 Notlar
8 Bağlantılar
İdeoloji
Brennan, insan ve hayvan haklarının (vegan olması), çevreciliğin, devletin medya kontrolünün olmamasının ve ilerici, solcu ve liberal politikaların korunmasını savunuyor. Duyulmak için, Sean sık sık göründüğü grubun resmi web sitesini ve forumunu ve “Geceyarısından Sonra Londra” metinlerini kullanır. Dünyanın Sonundan Seçilmiş Sahneler, Tuhaflıklar ve Psiko Mıknatıs gibi albümler daha çok ipucu ve belirsiz açıklamalar kullandı, ancak daha sonra metin daha açık hale geldi. “Şiddetli Güzellik Davranışları” adlı en son albümde önyargı siyasete ve protestolara yöneliktir: ABD hükümetinin eylemleri, günümüzdeki gençlik ve toplumun bütünü mahkumdur [2]. Yeni albümün yayınlanmasından sonra Sean Brennan, konserler sırasında çalınan bir video dizisi hazırladı.
History
Londra Midnight'dan sonra 1989'da Los Angeles'ta kuruldu. Grubun ilk başlangıcı Gotik rock kulübü "Helter Skelter" de gerçekleşti. İlk yıllarda, LAM'da sadece canlı performanslarda yer alan birçok farklı müzisyen vardı. Bunlardan sadece klavyeci Tamlin grupla uzun zaman geçirdi.
Aslında, bu insanların hiçbiri müzik yapımında yer almadı. Bunun tek istisnası, Brennan’ın isteği üzerine 1998’de “Oddities” albümünde yer alan “Buz” adlı enstrümantal şarkı olan Tamlin’di. Ayrıca, Tamlin daha sonra 1993'te Ruins demo kasetinde kaydedilmiş olan “Perversion” adlı bir parça daha yarattı.
Grup, bir demo albüm yayınlayarak belli çevrelerde tanınma kazandıktan sonra, yayınlandı. "Dünyanın Sonundan Seçilmiş Sahneler" başlıklı ilk tam uzunlukta albüm (1992). Aynı yıl, eski basçı Rob Podzunas'ın yerini alan grup yeni bir grup çıkardı - Michael Areklett. Tamlin gibi Michael Areklett de sürekli konserlerde görünmeye başladı. Aynı dönemde, davulcu Douglas Avery, Ian Haas'ın yerine geçti. Eddie Hawkins ana oyuncu kadrosunun bir parçasıydı ve 1990'da değiştirildi.
Müzik türü
Birçok kişi grubu Gotik kayaların ikinci dalgasının temsilcisi olarak konumlandırırken, bazı eleştirmenler LAM'ın 90'lı yılların karanlık sahnesini canlandırdığını yazdı. Grubun birçoğu Gotik olan dünyanın dört bir yanında hayranları var.
Buna rağmen, bir röportajda Sean Brennan şunları söyledi:
Tüm [müzikal] karşı cinayetler mahvoldu; özellikle Gotlar ve serseriler ortadan kayboldu ve artık yoklardı. Gençler [günümüzde] MySpace sayfaları, imajları ve kimlikleriyle daha fazla ilgileniyorlar.
Brennan, ayrıca kendilerine Gotik diyen grupların çoğunun sadece diğer grupların kopyaları olduğunu ve özgünlüklerinin olmadığını belirtti. . LAM'ın bu tür gruplardan farklı olarak bir bireysellik olduğunu ve herhangi bir stilin çerçevesine uymadığını iddia ediyor.


Wave Gotik Treffen 2008
Üyeler - Grupta çok sayıda üye vardı. konserlerde yer aldı, ancak hiçbir zaman kalıcı bir kadro olmadı. Sean Brennan, tüm müziği kendi kendine yazıyor, şarkılar besteliyor ve onları kaydediyor.
Ana kompozisyon
Sean Brennan - vokaller, gitar, bas, çello, keman, programlama, davul, anahtarlar (1990'dan günümüze) > Konser hattı - Güncel kadro - Pete Pace - davul (2008'den günümüze)
Randy Matthias - bas (2005'den günümüze)
Matthew Zetzer - gitar (2008'den günümüze)
Eski üyeler
Trouble Vadisi (WGT 2008 sırasında bir grup konserinde yer aldı)

Tamlin - anahtarlar, örnekler (1990- ...)
Eddie Hawkins - gitar (1990 .. bir süre önce gitti, sonra geri döndü ve 2003’ten beri konserlerde 2005)
Dave Herman, Sean ile biraz çalışmış ancak hiçbir zaman LAM'ın bir parçası olmamıştır (1989) (hiç konsere çıkmamış ve bir grup için hiç yazmamış)
Armondo, birlikte biraz çalışan bir vokalist. Sean ile, ancak hiçbir zaman LAM'ın bir parçası olmadı (1989) (asla konserlerde yer almadı ve bir gruba asla yazılmadı)
John Coviac - bas / gitar (1990-1992)
Ian Haas - davul (1990) —1992)
Douglas Avery - davul (1992-1998)

Rob Podzunas - bas (1992-1992)

Michael Arequlett - bas (1992-2004)
Jeremy Mesa - gitar (1992) (yalnızca 2 kez göründü)
Stei Bas Gitar (1993) (1 konser)

William Sky - Gitar (1994-1998)
Janus - Davullar (1999) - Diskografi
Albümler - 1992: Sonundan Seçilmiş Sahneler Dünya - 1995: Psiko Mıknatıs - 1998: Tuhaflıklar - 2007: Şiddetli Güzellikler - EP
1995: Öpücük - Demolar - 1990: Geceyarısından Sonra Londra
1993 : Harabeler
Notlar
↑ Sean Palfrey. Hiyeroglif: Gotik rock / endüstriyel sektördeki en büyük logolar. Hakimiyet Müzik Dergisi (17 Mayıs 2012). 3 Ekim 2012 tarihinde alındı. 16 Ekim 2012 tarihinde orjinalinden arşivlendi.
Mid Resmi Geceyarısından Sonra Londra'daki resmi web sitesi: Röportajlar
Bağlantılar
MySpace'deki LAM resmi sayfası
VampireFreaks'deki LAM resmi sayfası
Resmi olmayan bir Rus sitesi Geceyarısından Sonra Londra


London After Midnight

Случайные Статьи

Лебедев, Алексей Алексеевич (подводник)

Лебедев, Алексей Алексеевич (подводник)

Алексей Алексеевич Лебедев Дата рождения: 1 августа (19 июля) 1912(1912-07-19) Место рождения...
Вьен

Вьен

Вьен (фр. Vienne [viɛn ], франкопров. Vièna) — коммуна и город во Франции, находится в рег...
Мегабанк

Мегабанк

Публичное акционерное общество Деятельность Финансовые услуги Девиз «Ви маєте плани. Ми маєм...
Гагаринский район

Гагаринский район

Гага́ринский райо́н: Гагаринский район — муниципальный район в Смоленской области России. Гага...