Only Lonely


Only Lonely, rock grubu Bon Jovi'nin' 1985 çıkışlı ikinci albümleri 7800° Fahrenheit'ın üçüncü şarkısıdır ve albümden yayınlanan ilk teklidir. Şarkı, Mercury Records tarafından yayınlanmıştır.

Şarkı hakkında

Only Lonely, Jon Bon Jovi, Richie Sambora ve David Bryan tarafından yazılmıştır. Kısa metrajlı bir filmi andıran sinematik video klibi ile dikkat çeken şarkı 7800° Fahrenheit albümünden yayınlanan şarkılar arasında ABD'de en iyi liste başarısını yakalayan şarkıdır. Only Lonely, Billboard Hot 100'e girmesine rağmen Runaway'in elde etmiş olduğu ilk kırk başarısını tekrarlayamamıştır. Şarkı 1987 yılında Michael J. Fox, Gena Rowlands, Joan Jett ve Michael McKean'in rol aldığı drama filmi Light of Day'de yer almıştır.

Canlı gösteriler

Only Lonely, Bon Jovi'nin 7800 Fahrenheit albümü için çıktığı turnede bütün konserlerde çalınmıştır. En son 1986 yılında Slippery When Wet turnesi esnasında İngiltere'nin Bradford şehrinde gerçekleşen konserde çalınmıştır. Bu tarihten beri Bon Jovi konserlerinde Only Lonely'ye yer vermemektedir.Only Lonely Hakkında Bilgi

Only Lonely

Only Lonely
Only Lonely

Only Lonely Hakkında Video


Only Lonely konusunu görüntülemektesiniz.
Only Lonely nedir, Only Lonely kimdir, Only Lonely açıklaması

There are excerpts from wikipedia on this article and video