MetaJets


MetaJets, Cookie Jar Entertainment tarafından üretilen Kanada yapımı bir animasyon televizyon dizisidir. MetaJets, Teletoon Kanada'da ilk kez Temmuz 2008'de gösterilmiştir. Güney Kore'de 31 Ocak 2009'da, Fransa'da 7 Ekim 2009'da, ABD'de ise 4 Temmuz 2010 gösterime girmiştir. Dizinin konusunda 2067 yılında bulunan bir grup olan Trey, Zak, Maggie ve yeni gelen Johnny jet yarışlarında en yüksek sıralamayı almak için yarışmaktadırlar fakat her şey bununla sınırlı olmayıp yollarına çıkan düşmanları da yenmek zorundadırlar.

Karakterler

  • Johnny Miller: Kod Adı: As (Ace) Johnny, takımda yeni olduğu için kendini kanıtlamak için can atıyor. Onun üstün uçma becerileri ile doğuştan yeteneği sayesinde takımın olmassa olmazı. MetaJets giysisi kırmızıdır.
  • Trey Jordan: Kod Adı: Brülör (Burner) Trey Grubun en rekabetçisidir çoğu zaman lider görünür. MetaJets kıyafeti mavidir.
  • Maggie Strong: Kod Adı: Fokstrot (Foxtrot) Maggie, MetaJets ekibinin tek kadın üyesi. Kaptan Strong'un kızıdır. MetaJets üyesi olan erkeklere gücünü her zaman kanıtlamak istiyor. Takım arasında en mantıklı olan odur. MetaJets kıyafeti yeşildir.
  • Zak Kim: Kod Adı: Vektör (Vector) Zak Metajet yarışlarından çok hoşlanır. Ama o gerçekten video oyunlarını ve müziği çok sever. MetaJets kıyafeti sarıdır.


MetaJets Hakkında Bilgi

MetaJets

MetaJets
MetaJets

MetaJets Hakkında Video


MetaJets konusunu görüntülemektesiniz.
MetaJets nedir, MetaJets kimdir, MetaJets açıklaması

There are excerpts from wikipedia on this article and video