Sat . 20 May 2020
RU | UK | KK | BE | EN |

Lovebugs

lovebugs rescue, love bugs
Lovebugs, 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda İsviçre'yi temsil etmiş Pop-Rock grubudur. 1992 yılında Adrian Sieber tarafından kurulmuştur.Lovebugs grubu 1992 yılında , gurubun vokali Adrian Sieber tarafından kuruldu.Lovebugs ilk kurulduğunda Adrian Sieber(solist),Sebastian Hausmann(bass) ve Julie Lauper(bateri) grubun üylerini oluşturuyordu.Lovebugs, bir yerel yetenek yarışmasını kazandı ve ilk albümlerini kaydettiler.Bir yıl sonra baterist Julie gruptan ayrıldı ve onun yerine Simon Ramseier geldi.Birinci albümleri FLUFF iyi bir sonuç elde edemedi piyasalarda. 1995’te ise İsviçre ve başka Avrupa ülkelerinde turneler düzenlediler ve ikinci albümlerini kendileri kaydettiler. Bir sene sonra ise ancak 3. albümleri ile müzik listelerinde 44. sırada yerlerini alabildiler. 1998'te gruba ek bir giatarist katıldı: Thomas Rechberger.Velhasıl 2000’den önce bariz bir başarıya ulaşamazlar ve TRANSATLANTIC FLIGHT döndürcü albüm olarak numaraya ikiye yerleşecekti. Daha sonra AWAYDAYS isimli albüm ile bir yıl sonra ilk defa birincilik kürsüsünü listelerde gördüler. "Music Makes My World Go Round" isimli single 6. sıraya ulaştı.Bass gitarist Sebastian gruptan "Fucking Beautiful" ( Aşırı Güzel) projesi için ayrıldı.Onun yerine Florian Senn gruba dahil oldu. Aynı zamanda klavye içim Stefan Wagner gruba katıldı. Albümleri 2000’den sorna teker teker büyük zirveler gördü.Kısa bir aradan sonra Lovebugs 2003 yılında 13 Songs With A View albümüyle geri döndü ve bu albümden olan A Love Like Tides ve'72 isimli 2 single çıkardılar.Bu albüm önceki 2 albüm kadar başarılı olamadı ve İsviçre listelerinde 7.sıraya yerleşti. Sonraki albüm "Naked" live ve unplugged bir albümdü.2.sıraya yerleşti.İsviçreli grup Krokus'un üyesi Chris von Rohr bu albümün yapımcılığnı yaptı.2006’da e AVALON isimli eser ise Norveçli sanatçı Lene Marlin ile beraber kaydedilip piyasaya sürüldü. Avalon isimli parça İsviçre listelerinde zirveye geldi ve Lovebugs'ın İsviçre dışında meşhur olmasını sağladı. Sonra .. sonra ise bir dinlenme molası arasında grubun solisti Adrian Sieber ilk solo albümüne imza attı. Grup tekrar piyasaya çıktı İsviçre’nin eurovision’un 2009 temsilcileri olarak lanse edildiklerinde. Seçilen parça ise piyasaya sürülen “ The highest heights ” ‘ın bir fragmanını dinledikten sonra karara bağlandı. Albüm listelerde ikinci sırada yer buldu ve single olarak 74’le giriş yaptı.Eurovision'da ülkerini temsil ettikleri "The Highest Heights" isimli parça favori olarak gösterilse de finale kalamadı.Onların Eurovision sırasında sesle ilgili problemleri vardı.Grubun solisti Adrian Sieber bir röportajında Lovebugs'ın öncelikle canlı söyleyen bir grup olduğunu ve tüm kameraları kullanamadıklarını söyledi.Aynı zamanda "The Highest Heights" isminde bir albüm çkıardılar. Bu albüm İsviçre listelerine 2.sıraya ulaştı.

Lovebugs üyeleri

* Adrian Sieber (solist) * Thomas Riechberger (gitarist) * Florian Senn (bass) * Stefan Wagner (keyboard) * Simon Ramseier (baterist).

Adrian Sieber grubun birçok şarkısı neredeyse hepsini yazmıştır.Simon Ramseier grubun birçok promo videolarını yönetir.

Kaynaklar

  1. ^ Lovebugs for Switzerland!
Önce gelen:
Paolo Meneguzzi
Eurovision Şarkı Yarışması'nda İsviçre
2009
Sonra gelen:
Michael von der Heide


love bugs, lovebugs daycare, lovebugs donuts and bakery, lovebugs images, lovebugs lice removal, lovebugs probiotics, lovebugs rescue, lovebugsrescue.org, lovebugstudios.com, www.lovebugsrescue.org


Lovebugs Hakkında Bilgi

Lovebugs


  • user icon

    Lovebugs beatiful post thanks!

    29.10.2014


Lovebugs
Lovebugs
Lovebugs konusunu görüntülemektesiniz.
Lovebugs nedir, Lovebugs kimdir, Lovebugs açıklaması

There are excerpts from wikipedia on this article and video

Rastgele Yazılar

İsmail Kılıçarslan

İsmail Kılıçarslan

İsmail Kılıçarslan, (d. 1976 Ankara) Şair. Konu başlıkları 1 Hayatı 2 Eserleri 2.1 Şiir 2.2 Ma...
Assi Dayan

Assi Dayan

Asaf "Assi" Dayan d 23 Ekim 1945 - ö 1 Mayıs 2014, Tel Aviv , İsrailli yapımcı, yönetmen, senarist v...
Heredot Cevdet Saati

Heredot Cevdet Saati

Heredot Cevdet Saati, 6 Nisan 2015 tarihinde Hasan Kaçan tarafından TRT 1 ekranlarında sunulan 2002-...
Radoslav Velikov

Radoslav Velikov

Radoslav Velikov (d. 2 Eylül 1983, Tırnova, Bulgaristan), Bulgar millî güreşçidir. 2008 Pekin Olimpi...