Wed . 20 Jun 2020
RU | UK | KK | BE | EN |

Hande Ataizi

hande ataizi sevisme sahnesi, hande ataizi instagram
Hande Ataizi (d. 2 Eylül 1973, Bursa), oyuncu ve sunucu.

Yaşamı

İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 1996 yılında ‘Mum Kokulu Kadınlar’ filmiyle ünlenmiş ve daha ilk filminde gösterdiği oyunculuk performansıyla ‘Altın Portakal’ en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır. Ardı ardına çektiği diziler hit ve uzun soluklu olmuştur.

Hande Ataizi, Cem Davran'la birlikte pek çok dizi, film ve şov programı projesinde yer almış sanat dünyasının önemli ikililerinden olmuşlardır. Ataizi, 2002'de Cem Davran'la birlikte sunduğu İki Kere Kiki programında, manken Sevda Demirel'in tokat atmasıyla yine çok uzun süre magazin gündeminde baş sırada yer almıştı.

Özellikle, estetikli burnunu gazetecilere göstermemek için bulunduğu mekanın tuvaletinden kaçmaya çalışırken görüntülenince magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti.

Sinema ve dizilerdeki oyunculuğunun yanı sıra pek çok televizyon gösterisinin de sunuculuğunu yapmıştır. Özel Hayatlar adlı tiyatro oyununda Cihan Ünal ile oynamıştır.

Bir dönem, TNT'de yayınlanan Dest-i İzdivaç'ı sunmuştur. 2012 yılında Star'da yayınlanan Benzemez Kimse Sana adlı yarışmada program da jüri üyeliği yapmıştır.

Filmografi

 Bir Türk oyuncunun biyografisi olan bu madde bir taslaktır. İçeriğini geliştirerek Türk Arama Motoruna katkıda bulunabilirsiniz.

hande ataizi bikini, hande ataizi bikini, hande ataizi evlendirme puragami, hande ataizi evlendirme puragami, hande ataizi height, hande ataizi height, hande ataizi ile yarisalim 11 bolum, hande ataizi ile yarisalim 11 bolum, hande ataizi instagram, hande ataizi instagram, hande ataizi izdivac, hande ataizi izdivac, hande ataizi kimdir, hande ataizi kimdir, hande ataizi program tv, hande ataizi program tv, hande ataizi sevisme sahnesi, hande ataizi sevisme sahnesi, hande ataizi ve esi, hande ataizi ve esi


Hande Ataizi Hakkında Bilgi

Hande Ataizi


  • user icon

    Hande Ataizi beatiful post thanks!

    29.10.2014


Hande Ataizi
Hande Ataizi
Hande Ataizi konusunu görüntülemektesiniz.
Hande Ataizi nedir, Hande Ataizi kimdir, Hande Ataizi açıklaması

There are excerpts from wikipedia on this article and video

Rastgele Yazılar

Andreja Pejić

Andreja Pejić

Andreja Pejić Sırp Kiril alfabesinde Андреј Пејић, "Andreya Peyiç"1 şeklinde okunur; d 28 Ağustos 19...
Coca-Cola Orange

Coca-Cola Orange

Coca-Cola Orange, sınırlı bir süre satışa çıkarılmış olan ve portakalla tatlandırılmış bir Coca-Cola...
Gökçetevek, Silvan

Gökçetevek, Silvan

Gökçetevek, Diyarbakır ilinin Silvan ilçesine bağlı bir köydür. Köyün iklimi, karasal iklimi etki al...
Furkan Baştan

Furkan Baştan

Furkan İlker Baştan (d. 14 Eylül 1982, Samsun, Türkiye) Türk futbolcu. Kariyeri 25 Mayıs 1981’de Sa...