Bam Bam Bigelow


Bam Bam Bigelow bir Amerikan güreşçisiydi. Asıl adı Scoot Bigelow`dur. 1 Eylül 1961 yılında doğdu. 1985 yılında Amerikan güreşcisi oldu. WWF, ECW ve WCW`de güreşti. WWF`e gelişi zamanında büyük olay oldu fakat burda başarı sağlayamadı. WCW ve ECW`de ise birçok başarıya imza attı. 2005 yılında kendi hamburger dükkânını açtı, buradaki hamburgerler 900 gr olarak üretilirdi. 19 Ocak 2007`de evinde ölü olarak bulunmuştur. Otopsi sonucu aşırı kilolardan veya Aşırı Dozda Uyuşturucu'dan öldüğü biliniyor.

Championship Wrestling Association

Erken 1987 yılında Continental Wrestling Association yılında, çekişti Jerry Lawler ile Austin Idol ve Tommy Zengin ile kavga için teameddir.

World Wrestling Federation

Mayıs 1987 yılında Dünya Güreş Federasyonu (WWF) ile sözleşme imzaladı. Onun üzerine olan ilk hikâye Bigelow'un menajerliği içindi. "The Battle for Bam Bam" diye bir seri başladı ve menajerler bir bir geri çekildi. Bigelow sonunda menajeri olarak Oliver Humperdink'i seçti. Taraftarlar Bigelow'un cüssesine göre yaptığı hızlı hareketleri beğendi ve Bam Bam'a ilgi gösterdi. WWF'deki ilk zamanlarında Nikolai Volkoff ve Slick ile çekişti.

Bigelow WWF 1995 yılında.

Kaynakça

  1. ^ a b c "Bam Bam Bigelow Profile". Online World Of Wrestling. http://www.onlineworldofwrestling.com/profiles/b/bam-bam-bigelow.html. 
  2. ^ Ring names/nicknames "Bam Bam Bigalow Profile" (Russian). Wrestlingzone.ru. http://www.wrestlingzone.ru/star/b/bambambigelow/ Ring names/nicknames. 


Bam Bam Bigelow Hakkında Bilgi


Bam Bam Bigelow
Bam Bam Bigelow

Bam Bam Bigelow Hakkında Video


Bam Bam Bigelow konusunu görüntülemektesiniz.
Bam Bam Bigelow nedir, Bam Bam Bigelow kimdir, Bam Bam Bigelow açıklaması

There are excerpts from wikipedia on this article and video