Aşk Şarkısı (film)


Aşk Şarkısı (özgün adı: Torch Song) 1993 yapımlı dramatik türde bir televizyon filmidir. Michael Miller'in yönettiği filmin başrollerini Raquel Welch, Jack Scalia ve Alicia Silverstone paylaşmaktadır.

Konusu

Uyarı: Yazının devamı, eserin konusu hakkında ayrıntılı bilgi içermektedir.

Paula Eastman (Raquel Welch) bir Hollywood aktrisidir. Menejeri Frank öldüğünden sonra yeni bir menejerle çalışmaktadır. Aslında hayatı kötü gitmektedir, istemediği projelerde yer almaktadır, ve kızı Delphine (Alicia Silverstone) ile arası iyi değildir. Paula'nın bazı alkol problemleri vardır ve ayrıca sürekli değişen sevgililerinden Delphine hiç hoşlanmamaktadır. Bir gün Delphine kendisi sarhoşken onun resimlerini çeker ve ertesi gün ona sarhoş olduğunda onun nasıl olduğunu belgelemek için ona gösterir. Buna dayanamayan Paula içkiyi bırakmak için bir rehabilitasyon merkezine uğrar, burda Michael "Mike" Lanahan (Jack Scalia) isimli itfaiyeci ile arkadaş olur, daha sonra arkadaşlıkları aşka dönüşür. Ancak içkiyi bıraktıktan sonra tekrar geri dönen ikilinin hayatları eskisi gibi huzurlu olmayacaktır. Öncelikle Paula tesadüfen Mikenin ailesi ile tanışınca huzursuzluk çıkar, daha sonra bir tören de Paula'ya eşlik eden Michaelin ortamdan hoşlanmaması üzerine orayı terk etmesi ayrı problem olur. Delphine ise Mikeyi yine o annesinin sevgililerinden zann etmektedir fakat daha sonra yavaş yavaş araları tam düzeliyordu ki her ikisi ayrıldılar. Tam Paula tekrar içkiye başlıyordu, Delphine ondan içkiyi alıp Mike'a gider hatta kendisi şişedeki tüm viskiyi içer. Mike onu Paula'nın yanına getirir. Paula yardımcısı Ronnienin ona yalan söylediğini anlayıp, onu işten kovar fakat daha sonra Delphine'nin çektiği resimleri medyaya verince işler karışır. Aynı zamanda Delphine Mike ile annesinin bir araya gelmesini istemektedir.

Uyarı sonu.

Yaş sınırı

Avusturalya'da "M" ile işaretlenen Torch Song, ABD'de "R" almışdır. Çünkü film sevişme sahnesi, bazı argo içerikli konuşmalar ve uyuşturucu/alkollü içeriğe sahiptir. Bahsi geçen sebeplerden dolayı film 16 yaş ve üzeri yaş grubuna hitap etmektedir.

Dış bağlantılar

Internet Movie Database'te Torch SongAşk Şarkısı (film) Hakkında Bilgi


Aşk Şarkısı (film)
Aşk Şarkısı (film)

Aşk Şarkısı (film) Hakkında Video


Aşk Şarkısı (film) konusunu görüntülemektesiniz.
Aşk Şarkısı (film) nedir, Aşk Şarkısı (film) kimdir, Aşk Şarkısı (film) açıklaması

There are excerpts from wikipedia on this article and video