Abbey Brooks


Abbey Brookes, 17 Şubat 1983'te Chicago, Illinois'te doğan ABD'li yetişkin film sektörü oyuncusu ve çıplak model.

Yaşam öyküsü

Chicago, Illinois'te doğdu. Michigan vilayetinin Detroit kentinin varoşlarında yetişti. Katolik ve dindar bir ailenin tek çocuğuydu. Üniversiteye gidene dek, Katolik kolejlerinde okudu. Daha sonra Doğu Michigan Üniversitesi'ne kaydolan Abbey, 2004'te işletme bölümünden lisans derecesiyle mezun oldu. Aslında, veteriner ya da hekim olmak isteyen Abbey; bu hedefine ulaşmasının bir sabır işi olduğunu düşündü ve modellik yapmaya karar verdi. İlk önce birkaç çıplak poz veren Abbey, başkaları karşısında çıplak dururken kendini rahat hissettiğini anladı. Ardından bazı internet sitelerinde pozlarını yayımlattı. 2006'da Los Angeles'a taşındı. Burada yetişkin eğlence sektörüne giren Abbey, gidişinin bir hafta sonrasında ilk yetişkin filminin çekimlerine başladı. İlk oynadığı film Gina Lynn Productions tarafından çekilen Gina's Fresh Breed 3 (Gina'nın Çıtırları 3) adlı film oldu. Bu film lezbiyen ağırlıklı bir filmdi.

Abbey, insanları eğlendirmenin kendine haz verdiğini ama porno yıldızlığının kötü yanının film çekimleri için sürekli seyahat etmek olduğunu söylemiştir.

Kaynakça

  1. ^ "Gina's Fresh Breed 3". iafd.com. http://www.iafd.com/title.rme/title=gina%27s+fresh+breed+3/year=2006/gina%27s-fresh-breed-3.htm. Erişim tarihi: 2009-08-20. 

Dış bağlantılar

  • Abbey'in kişisel sitesi ve kendisi hakkında (İngilizce)
  • Abbey Brooks (İngilizce)
  • iafd.com (İngilizce)
 ABD'li bir oyuncunun biyografisi olan bu madde bir taslaktır. İçeriğini geliştirerek Türk Arama Motoruna katkıda bulunabilirsiniz.


Abbey Brooks Hakkında Bilgi


Abbey Brooks
Abbey Brooks

Abbey Brooks Hakkında Video


Abbey Brooks konusunu görüntülemektesiniz.
Abbey Brooks nedir, Abbey Brooks kimdir, Abbey Brooks açıklaması

There are excerpts from wikipedia on this article and videoRastgele Yazılar

Sosyal Hesaplar

Facebook Twitter VK
Copyright © 2014. Türk Arama Motoru